Co mogą oznaczać skurcze i bóle w dolnej części brzucha?
Witam Mam od około 6 tygodni bóle w dolnej części brzucha byłam u lekarza i zalecił mi badanie USG na którym nic nie wyszło. Objawy są takie że jest to ostry ból wraz ze skurczami który co jakiś czas wraca. Boli również po stosunku a nie w czasie,mam również mdłości. Do toalety chodzę tam jak zawsze i wypróżniam się też normalnie. Nie wiem dlaczego ale lekarz nie zlecił mi badanie krwi Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić a tabletki przeciwbólowe nie pomagają

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u ginekologa, który przeprowadzi badanie i spróbuje znaleźć przyczynę bólu, a następnie zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!