Co mogą oznaczać takie objawy u 18-latki?

Dzien dobry, ide w poniedzialek do lekarza ale to juz trwa kilka dni i sie stresuje co to moze byc i chcialabym sie uspokoic. W srode gdy wrocilam ze szkoly do domu zrobilo mi sie slabo i mialam szybki oddech. Wieczorem czulam sie bardzo oslabiona podczas jedzenia chcialo mi sie wymiotowac i stracilam apetyt. W czwartek czulam sie fatalnie, bylam strasznie zmeczona, bolaly mnie cale nogi, bol brzucha, nerek podajże (po 2 stronach na dole plecow) glowa mnie bardzo bolala cala i bylam bardzo oslabiona. Wczoraj (piatek) to samo. Dzis (sobota) nadal oslabiona. Nadal bol brzucha ale lekki, i dostalam wodnista nagła biegunke, doslownie sama woda. W xzwartek skacząca temperatura. Nie wiem czy to wina zepsutego termometra czy nie ale mialam raz 36.4 a po 5 min 37.0 i pozniej znow 36.5 np i tak w kolko. Od prawie 2 tyg boli mnie chyba nerka z prawej strony na plecach i z przodu z prawej strony tam gdzie jest i jajnik i wyrostek. Myslalam ze mnie przewialo, bol dalej nie ustał. Nadal boli ale jest to dosc lekki bol. Mam pytanie czy to wyrostek, jajnik, nerka, jelita czy co mi jest? Dodam ze mam dosx twardy brzuch bardziej po prawej stronie. Bardzo boje sie co to…

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam