Co mogą oznaczać te mroczki przed oczami?

Witam, narzeczonej robi się ciemno przed oczami, ma wrażenie jak by "odpływała", dodatkowo drętwieją jej ręce. Niedawno przechodziła covid-19 i przeszła go źle się czując i trochę kaszląc ale poza tym całkiem ok, a i miała wrażenie jak by braku możliwości pełnego oddechu po tym covidzie ale to już przeszło choć do teraz mówi ze mega szybko się meczy. Dodatkowo na jakieś takie punktowe bóle w plecach , w różnych miejscach w okolicy kręgosłupa, jak by spięcie czy skurcz

Witam! Po przechorowaniu covid 19 czasem pojawiają się opisane dolegliwości. Przewidziano leczenie w formie klimatycznej (sanatoryjnej) - zajmują się tym kierowaniem lekarze POZ. Też opis dolegliwości odpowiada zaburzeniom nerwicowym, ale covid jest w tym układzie ważniejszy. Powodzenia W. Łuczkowski.