Co mogą znaczyć takie bóle głowy, napady złości i smutek?

Bardzo silne i nagle bóle głowy ( niekiedy tak silne, że nie mogę ruszyć głową) , które nie przechodzą nawet po wzięciu tabletek. Napady złości, nerwy, smutek.. Co to może być

Trzeba by zbadać. Za mało danych, by powiedzieć, co to jest. Jeśli te objawy występują od dawna i są powodem utrudnień funkcjonowania należy udać się na konsultacje psychologiczną, psychoterapeutyczną bądź psychiatryczną.