Co mógł znaczyć taki śluz?

Witam. Praw dni temu zauważyłam że wraz ze stolcem miałam dość dużo śluzu z jasno czerwoną krwią. Po dwuch dniach tego nie miałam. Bardzo się martwię czy to nie jest rak jelita grubego. Czy to są hemoroidy dodam że nic mnie nie boli ani nie piecze. Dodam że mam Zapalenie Żołądka i refluks. Proszę o interpretację. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badania odbytnicy (badanie per rectum). Lekarz zbierze wywiad i po badaniu określi dalsze postępowanie. Prawidłowe jest zwrócenie uwagi na wszelkie dolegliwości, daleki jednak jestem od stawiania podejrzenia choroby nowotworowej w tym przypadku.