Co może być powodem częstych zawrotów głowy u dziecka 12-letniego?
Moja 12 letnia corka juz od 5 lat cierpi na powracajace zawroty glowy.Towarzysza tez temu czasami wymioty.Nagle zaczyna jej sie krecic w glowie kladzie sie i zasyna.Gdy wstaje zazwyczaj wszystko ustaje.Takie ataki ma 4-5 razy w miesiacu.Przeszla juz wiele badan i na szczescie nic groznego one nie wykazaly.Ale do tej pory nie wiadomo co jest tego przyczyna.Czy trzeba na nowo powtorzyc wszystkie badania ( MR glowy i TK byly robione 2 lata temu).Co to moze byc?Prosze o szczera podpowiedz.Czy to rak

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Dzień Dobry Pani,
A jak z kontrolną konsultacją endokrynologiczną i psychologiczną?
Skoro wykonane już badania nic niepokojącego nie wykazały, to to jest przede wszystkim istotne.
Życzę Pani i Pani Córce tego, czego najbardziej teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com
Dzień dobry. Czy konsultowała się Pani z psychologiem w tej sprawie? Wiele wskazuje na to, że opisane objawy mają swoje podłoże w tym obszarze. Dodam, że w przypadku objawów tego rodzaju u dziecka, konsultacja czy dalsze wsparcie psychologiczne powinny być kierowane do rodziców. Kompetentni rodzice są najlepszym "terapeutą" swoich dzieci. Pozdrawiam.
http://progress.warszawa.pl/
Witam, proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą jakie badania wykonać w związku ze stanem zdrowia córki. Proszę również skorzystać z pomocy i wsparcia psychologicznego, terapii rodzinnej. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl