Co może być przyczyną problemów intymnych u mojej cóki?

Córka, 4latka, ma zaczerwieniony srom i czasami żółte uplawy. Stosowane różne nasiadowki i maści z antybiotykiem, przeciwgrzybicze, a nawet sterydowe, które nie pomagały. Pomaga jedynie bepanthen stosowany po kazdorazowym wysikaniu się i nasiadowki z rumianku codziennie, jestem jednak pewna, że gdybym odstawila i bepanthen, po którym upławy są Radziej, i nasiadowki, problem znów by powrócił. Stosowała ostatnio Amotaks na zapalenie gardła, przez ten czas uplawow nie było, moje pytanie brzmi, jaką może być przyczyna tego, czy wyjalowienia tamtej okolicy, czy drażniący mocz? Czy alergia? Czy to ciągle wędrujące e coli? Córka nie ma pasożytów, posiew z pochwy i moczu wyszedł jałowy. Lekarze rozkładają ręce i mam wrażenie, zostawiają mnie z tym problemem samej sobie.

W tej sytuacji trudno doszukiwać się czynnika sprawczego, jeżeli posiewy wychodzą ujemne. Proszę używać bawełnianej w 100% jasnej bielizny dla dziecka, myć delikatnym płynem do higieny intymnej dla dzieci z probiotykami (apteka).