Co może oznaczać ból brzucha u 19-latki?

Błagam o pomoc! Witam mam 19 lat, jestem uczennicą technikum. Od około 4, 5 lat mam bóle brzucha. Kiedyś łapało i po 20 minutach puściło, występowało to raz na pół roku, czasami rzadziej. Od października 2017 roku bardzo się nasililo. Atak bo tak to nazywam, jest dużo silniejszy i trwa nawet do 2 godzin! Ból występuje różnie, raz po lewej, raz po prawej stronie brzucha, pod rzebrami lub obok. Jest ostry i z każdym wdechem boli bardziej więc muszę oddychać szybko i płytko. Czasami przy takim ataku mam drgawki rąk, raz miałam całego ciała i nie mogłam tego opanować. Wykonałam już gastroskopie, ful badan krwi, moczu, rtg kręgosłupa na odcinku piersiowym i tam wyszła skolioza ale w niedużym stopniu. Wiecznie jestem zmeczona i mam normalny apetyt, najbardziej boli kiedy za szybko wstane z łóżka lub przy innym wysilku, złym ruchu, lub kiedy zjem trochę więcej. Również kiedy jadę samochodem i on skreca albo na dziurach Kiedy mam atak to tylko czasmi pomagają ketonale (2tabletki) jak nie pomaga w bezruchu mama przenosi mnie do samochodu i jedziemy na pogotowie. Tam juz bylam chyba z 10 razy, na sorze 2 razy. Błagam o pomoc. Ataki osłabiają mój organizm na tyle ze opuszczam szkołę. Nie Wiem ile jeszcze zniose. Czelam na kolonoskopie. Czy to może byc nerwica? Słyszałam ze podobne objawy ma się przy zakazeniu pasozytami? Dodam ze mam jednostronna wysypke na plecach

Witam,

wymagana jest szczegółowa diagnostyka gastrologiczna, jeśli zostaną wykluczone choroby somatyczne można zbadać czynnik psychiczny.

Pozdrawiam serdecznie