Co może oznaczać guzkowa zmiana w obrębie nogi u dziecka?

dzień dobry, mój syn ma na nodze w okolicach kolana guzka wokół którego ostatnio powiększyła się tkanka i w efekcie ma duże zgrubienie w tej oklicy, dziś odebraliśmy wyniki rezonansu, strasznie się boje czy to nie jest nic poważnego we wnioskach jest napisane obraz może odpowiadać eweolucji krwiaka w tym także nadkażeniem krwiaka z tworzeniem ropnia. Nie można wykluczyć zmiany innego typu, w tym rozrostowej z zawartością mieszanej tkanki łącznej.

Proszę z tym wynikiem skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem dziecięcym (nie wiem ile lat ma syn). Aby dość jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czym jest ta zmiana należałoby rozważyć wykonanie biopsji cienkoigłowej zmiany. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu i analizie wyniku badania rezonansu magnetycznego