Co może oznaczać wymyślanie dolegliwości przez moją córkę?

Witam od jakiegoś czasu moja 5 cio letnia córka zachowuje się dziwnie...Już 3 dzień z rzędu (wydaje mi się że wymyśla) mówi że Boli ja oko za 5 minut już nie boli ja oko a brzuch nie mija długi czad i już boli ją coś innego i tak w ciągu dnia wymieni chyba każdy obszar swojego ciała. Czy to normlane? Czy jednak powinnam się niepokoić że coś jest nie tak czy to normalne w jej wieku? Czy to jakiś bunt?

Witam,

wskazana jest konsultacja u lekarza pediatry i ewentualnie w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie