Do jakiego lekarza zgłosić się 11-letnią córką, która ma problem z przyswojeniem nauki?

Witam!Córka ma 11lat chodzi do 5 klasy,zawsze była słabszym uczniem ale teraz nie daje sobie rady z nauką,do jakiego lekarza się zgłosić aby jej pomóc przyswajanie nauki.

Witam. Proszę zacząć od poradni psychologiczno-pedagogicznej przypisanej do szkoły Pani córki. Tam zdiagnozują problem i powiedzą co dalej. Pozdrawiam!