Co może znaczyć ten problem z tikami?

Witam mam 22lata juz od dawna mam problem z tikami ale ostatnio się nasiliły az mnie skręca czasami byłem 2miesiace w szpitalu psychiatrycznym podawano mi leki po których czułem sie strasznie osłabiony i poprostu przestałem je brac bo tez za dluzo nie pomagały lekarz stwierdził zakucenia przekaźników neuronów czy jakoś tak i teraz niewiem co zrobić

Witam! Dalej należy próbować z leczeniem: odpowiednia psychoterapia, z lepiej dobranymi lekami p/lękowymi (grupy SSRI lub SNRI). Jedno niepowodzenie nie powinno zamykać drogi do uzyskania poprawy. Zakłócenie neuroprzekaźników występuje we większości zaburzeń emocjonalnych, psychicznych i neurologicznych i często jesteśmy w stanie problem wyrównać, przy niepowodzeniu należy próbować nieco zmienionej metody. Pozdrawiam W. Łuczkowski.