Co należy jeść i pić przy hipoglikemii reaktywnej?

Co należy jeść i pić przy hipoglikemii reaktywnej? Co ile jeść, co, w jakich ilościach? Czy nalezy zrezygnowac z mleka? Jezeli tak to jakie bedzie odpowiednie? Jak pokonac codzienne mdlosci i uczucie dyskomfortu w brzuchu? Co z wysilkiem fizycznym? Prosze o pomoc.

Czy jest wywołana jakąś chorobą? Jeśli nie to po prostu błędy żywieniowe. Trzeba jeść produkty o niskim IG, dużo błonnika - zalecenia żywieniowe podobnie jak w cukrzycy.
Taka hipoglikemia jest spowodowana dużym wyrzutem insuliny po posiłku, więc najczęściej wynika z błędów żywieniowych.
Jeśli ma Pani takie bóle brzucha i hipoglikemię, to może choroba o podłożu neurologicznym i trzeba się dokładnie przebadać oraz odpowiednio leczyć.
Pić proszę wodę niegazowaną. Tryb życia normalny.