Co oznacza kłucie w okolicy nerki po cesarce?

Witam Mija właśnie 6 doba od cesarskiego cięcia. Ogólne samopoczucie jest dobre, nagle pojawia się kłujący ból w okolicy prawej nerki po chwili bolą już całe plecy w okolicy lędzwiowej. Po kilkunastu minutach od pojawienia się bólu pojawiają się dreszcze i jest mi bardzo zimno, przez ponad godzinę nie mogę się rozgrzać ani przestać się trząść. Następnie robi mi się bardzo gorąco i mam podwyższoną temperaturę ciała do 37,9 stopni, która spada samoistnie po kilku godzinach ( leki przeciwgorączkowe nie pomogły w obniżeniu temperatury). O czym mogą świadczyć takie objawy? Czy może być to związane z przebytą operacją? Czy może mieć to związek ze znieczuleniem lub z tym że podczas operacji doszło do subatonii macicy?

Lek. Michał Lenard

W celu postawienia diagnozy konieczne będzie zbadanie Pani oraz wykonanie badań laboratoryjnych. Sugeruję wizytę kontrolna u swojego ginekologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!