Co oznacza osłabienie i nudności?

Witam mam 30 lat i od niedawna mam mudnosci uczucie słabości zaburzenia koordynacji ruchowej nagle robi mi się nie dobrze i slabo i przechodzi na kilka godzin i znów to samo dodam ze mogę mieć wrzody i od 11 lat biorę propranolol czego to mogą być obiawy cukier naczo 89 czasem 108 pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia układu nerwowego. Sugeruję wizytę u neurologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!