Co oznacza pieczenie podczas oddawania moczu i złe samopoczucie?

Od pol roku szukam przyczyny moich dolegliwosci i nie moge znalezc. Mianowicie,pol roku temu po kuracji antybiotykowej zaczelam strasznie zle sie czuc,tzn.jesten skrajnie zmeczina,mam worki pod oczami,przekrwione oczy,bardzo ciezko mi sie oddycha,mam tez spuchnieta twarz i nogi. Morfologia,wyniki krwi na watrobe,nerki i mocz ok. Usg jamy brzusznej tez ok, hormony tez. Kreatynina jest w normie jednak w gornej granicy. Czesto tez mam delikatne pieczenie przy oddawaniu moczu,oraz piecze mnie z tylu przy kregoslupie,chyba prawa nerka. Co mi moze dolegac? Czy to jakis piasek w nerkach nie widoczny na usg?

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą świadczyć o odmiedniczkowym zapaleniu nerki. Sugeruję wizytę u nefrologa. Pozdrawiam!