Co oznacza poddenerwowanie i stan podgorączkowy?

Witam. Jestem 36-letnią kobietą. Od ponad tygodnia mam utrzymujący się stan podgorączkowy, temperatura stale 37.3, jestem ciągle poddenerwowana, szybko się męczę. Zrobiłam kontrolną morfologię. Wyniki nieprawidłowe to: HCT - 37.0, PCT - 0.166, % LIMFOCYTY - 45.9,

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli objawy nadal się u pani utrzymują, to polecam wykonać badania hormonalne: TSH, fT3, fT4. Polecam także ponowną wizytę u lekarza w celu dokładnego badania fizykalnego, gdyż przyczyn takich objawów jest wiele, a badanie przedmiotowe na pewno ukierunkuje lekarza w jakim kierunku należy na ten problem spojrzeć. Jeżeli jednak objawy ustąpiły, to najprawdopodobniej przyczyną była infekcja wirusowa.