Co oznacza taki wynik po wyjściu ze szpitala?

Witam chciałbym się do wiedzieć co to znaczy A mianowicie byłem w szpitalu z powodu zawrotów głowy i szumów w uszach zrobili mi badania i wypuścili a lekarz nie powiedział ci im wyszło na badaniach ( VNG itp.) Teraz mam komplet dokumentów ze szpitala i na wypisie rozpoznanie jest Zaburzenia układu przedsionkowego : Zawroty głowy pochodzenia ośrodkowego. A na karcie z historią choroby jest wpisanie Zaburzenia układu przedsionkowego : Inne zawroty głowy pochodzenia obwodowego. Ja już nie wiem co mam robić ponieważ dolegliwości cały czas się pogłębiają. Nie wiem czy to może mieć jakiś związek ale jako noworodek miałem obustronny wylew krwi do mózgu. Także proszę o pomoc co te dwa różne rozpoznania znaczą i gdzie się udać żeby mi pomogli. Dziękuje bardzo

Zaburzenia równowagi pochodzenia przedsionkowego to zaburzenia równowagi pochodzenia obwodowego, Zawroty głowy pochodzenia centralnego czyli ośrodkowego to całkiem inna inna choroba. Po pierwsze udaj się do Pana Dyrektora tego szpitala co by oddział na którym byłeś diagnozowany ustalił ostateczną diagnozę. Lub skierował Ciebie dalej skoro sam nie daje rady..`