Co oznacza wynik RTG kręgosłupa u 25-latki?
Witam w rtg kregoslupa wyszlo mi zatarcie szpary miedzykregowej na wysokosci th5 th6 blok kostny i czesciowe zatarcie na th7 th6 czy to cos powaznego mam 25 lat i dokuczaja mi bole kregoslupa

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Zobrazowane w badaniu RTG zmiany mogą tłumaczyć Pani dolegliwości.
Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub ortopedą celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.