Co oznacza zwłóknienie gruczołów śluzowych?

Proszę o interpretacje diagnozy: zwłóknienie gruczołów śluzowych.Od kilku lat borykam się z niewłaściwie wydzielanym śluzu w jamie ustnej i gardle.Ciągnie się jak białko jaja. Wizyty u laryngologów, perodontologa, gastrologów-nie mam refluksu.Tomografia zatok prawidłowa.Brak alergii.Próbowałam też leczenia u psychiatry, który mówił, że może ??to nerwica gardła.Półroczne stosownie-testowanie leków niczego nie zmieniło.Gdzie szukać pomocy? Nie potrafię z tym dalej funkcjonować.

Witam serdecznie,
dobrze to Pani opisała " psychiatra testował na pani leki".
Na szczęście przerwała Pan te "testy".
Jednak podejrzenie nerwicy postawione przez psychiatrę może być słuszne. Dlatego radziłbym aby Pani niezwłocznie zasięgnęła rady u psychoterapeuty zajmującego się nerwicami i psychosomatyką. W ostateczności może Pani skontaktować się ze mną. Pozdrawiam