Co oznaczają powiększone tarcze nerwu wzrokowego?

witam, miałam robione badanie pola widzenia i wyszło, że mam powiększone tarcze nerwu wzrokowego. Co to może oznaczać ?

Poszerzenie tarczy nerwu wzrokowego może być objawem wielu groźnych chorób, w tym guza mózgu, dlatego dalsza diagnostyka jest konieczna. Proszę się niezwłocznie udać do neurologa Być może wszystko jest w porządku, ale trzeba wykonać dalszą diagnostykę.