Co oznaczają problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji?

Witam, Mam 26 lat. Od kilku lat mam problemy z ciągłym osłabieniem, sennością oraz brakiem koncentracji. Często temu towarzyszą bóle mięśni i nerwowość. Od 3 lat biore leki na depresję. Natomiast obecnie samopoczucie i sytuacja zyciowa jest bardzo dobra, a dolegliwości wracają. Zainteresowałam się tematem chorób tarczycy. Zrobiłam badania : TSH 2,16 FT3 3,01 FT4 0,92 podwyższone trójglicerydy od zawsze. Dodam, że wcześniejsze lata TSH miałam zawsze powyzej 2,5. Proszę o poradę. Dziękuję.

Witam!
Opisywany przez Panią stan przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych sugeruje tło nerwicowe. Od 3 lat leczy się Pani na depresję (efekt jak widać). Może wskazane by było porozmawiać z lekarzem leczącym i ustalić jakąś strategię leczenia! Wskazana także odpowiednia forma psychoterapii. Może to co leczycie nie jest depresją tylko pewną formą nerwicy?
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

WItam, nie widać tu nic niezwykłego, ale może skonsultować
endokrynologa.
Te symptomy to omgę być skutki uboczne leków. Może powinna Pani poradzić się także u psychoterapeuty.
Pozdrawiam