Co oznaczają zielone stolce u miesięcznego dziecka?

Moje 6 tygodniowe dziecko karmione jest mlekiem modyfikowanym nan sensitive od 3tygodni,wcześniej nan optipro plus 1 ale pojawiły się bóle brzuszka coś jakby kolka,zaczęliśmy podawać dicoflor,bobotic forte,dziecko nadal ma bóle,alevtrochę rzadziej.Kupy robi raz na 3-4dni koloru ciemno zielonego rzadkie,czy należy zmienić mleko? Podczas robienia kupki płacze.

Niestety tak jest na początku kiedy układ pokarmowy dziecka nie jest gotowy jeszcze w pełni do prawidłowego funkcjonowania. Bobotic forte mogą Państwo odstawić, najpewniej nie będzie żadnej różnicy. Może problem tkwić w kroplach z witD - niewłaściwy olej w którym rozpuszczono witaminę.