Co powoduje drętwienie kończyn, bóle głowy i mięśni?

Witam serdecznie, od kilku dni borykałem się z bólem głowy. Dosyć silnym, zawroty głowy, mdłości a od 3 dni nieprzerwanie drętwieje mi noga i ręka tylko prawa strona. Zaczęło się od palca potem przedramię, noga i teraz już cała ręka i noga. Byłem u neurologa który nic nie stwierdził, drugi neurolog stwierdził, że to może być od kręgosłupa. W poniedziałek ruszam na TK i zobaczymy co tam w trawie piszczy. Dodam że ból głowy już praktycznie ustąpił, ale te drętwienie/mrowienie/szczypanie trudno to określić zostało. Jeszcze do tego jakby mięśnie bolały. Aczkolwiek mam taką samą siłe w obydwu rękach czy nogach. Dodam że choruje na nerwice lękową. I teraz pytanie, martwić się o jakieś stwardnienie czy cholera wie co? Czy to normalne?

Proszę się nie martwić i poczekać na wyniki badań. Jeżeli nic nie potwierdzą, radzę poszukać wsparcia u psychoterapeuty psychodynamicznego.
pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od przekazania Panu, że ok. 90 procent tego, o czym myślimy, po prostu nie wydarza się...

A jak jest u Pana z suplementacją? (szczególnie biologiczne aktywny magnez, wit. D3, wit. B6)?

Życzę Panu tylko dobrych wiadomości i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com