Co powoduje gorączkę, krwawienie z odbytu i bóle stawów?

Krwawienie z odbytu, gorączka 40° do 43°, bóle głowy i stawów, niekrzepliwość krwi, obrzeg mozgu, zapalenie płóc lewej komory sercowej, zniszczone nerki, marskrość wątroby, choroba z dnia na dzień się pogarsza, nierozpoznana śpiączka i padaczka. Od czego to może być? U jak ich lekarzy szukać wytlumaczenia? Czy to może być od bakteri? Czy można zarazic się po przez zaklad miesny lub innego czlowieka. Takie objawy miał mój tata po tygodniu przebywania w szpitalu zmarł chce dowiedzieć się wiecej

Bez dokładnej dokumentacji medycznej nie odpowiem Panu na zadane pytania. Liczba i rodzaj rozpoznań, każde z nich mogą doprowadzić bezpośrednio do śmierci. I najważniejsze czy po śmierci ojca została wykonana sekcja zwłok, która powinna szczegółowo i bezpośrednio wyjaśnić przyczyny zgonu?