Co powoduje odruch wymiotny?

Witam, mam problem z żołądkiem. Od dłuższego czasu towarzyszy odruch wymiotny(rano praktycznie zawsze do tego zdarza sie w ciagu dnia, bez powodu) Meczy mnie rowniez brak apetytu, moge nie jesc 2 dni,po czym jestem w stanie zjesc porcje dla 10latka.rano czesto odczuwam bol brzucha: ostry i mocny. Rano rowniez nie jestem w stanie nic zjesc, zeby wypic jogurt musze naprawde sie postarac.wzrost 178cm waga teraz 60kg, spadlo 7 kg w ciagu miesiaca. Jakies rady?Jestem za granica i nie mam dost. do lek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć