Co powoduje pieczenie pochwy?

Witam mam nastepujace dolegliwosci: pieczenie pochwy prawie non stop czuje objawy zarowno przy siedzeniu jak i wspolzyciu. Jestem przebadana na cukrzyce( krzywa cukrowa, choroby weneryczne, wycinki nawet z pochwy, cytologia. Nikt nie wie co mi dolega trwa to juz prawie 9 lat.Jestem osoba 33 letnia biiraca stale tabketki antyk.nawet gdy robilam.przerwe w ich braniu nic nie pomagalo,hormony kobiece ok, tarczyca tez, jestem na diecie bezglut.od 3 lat z powodu celiaki.Na nic nie choruje.

Szanowna Pani, proponuję diagnostykę bakteriologiczną - posiew z pochwy oraz diagnostykę w kierunku reakcji alergicznych (mydło, proszek do prania, rodzaj materiału z którego wytworzona jest bielizna).