Co powoduje przewlekły ból piersi?

MAM 33 LATA OD KILKU MIESIĘCY BOLĄ MNIE PIERSI. BÓL ZACZYNA SIĘ W POŁOWIE MIESIĄCZKI I UTRZYMUJE SIĘ OK 2 TYGODNIE. MIAŁAM ROBIONE USG WYNIK OK (PIERSI O BUDOWIE GĘSTOGRUCZOŁOWATEJ). W TYM MIESIĄCU OPRÓCZ BÓLU PIERSI DOSTAŁAM KRWAWIENIA (PLAMIENIA) W POŁOWIE CYKLU. 4 MIESIĄCE TEMU MIAŁAM ROBIONE USG GINEKOLOGICZNE I CYTOLOGIE ORAZ OGÓLE BADANIE KRWI I TSH. WYNIKI OK. NIE WIEM CO MAM ROBIĆ Z TYM BÓLEM PIERSI? CZYM ON MOŻE BYĆ SPOWODOWANY? BOLĄ MNIE DWIE PIERSI PRAKTYCZNIE CAŁY CZAS.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może przyczyną są zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa