Co powoduje złe samopoczucie i braki chęci?

Witam mam problem nie wiem co się dzieje od długiego czasu mam problem zdrowotny który polega na braku checi na nic z powodu złego samopoczucia bezsilność brak skupienia obawa przed zawałem jak coś zakuje lub zaboli to panikuje robi mi się duszno i słabo jak bym miał zaraz zejść.Po czym wszystko wraca do normy do następnego ataku. Zauwarzyłem że po alkoholu obiawy ustępowały wracała chęć do zycia lecz jak puszczało obiawy się nasilały. Teraz również dokucz mi słyszalne bicie serca kołatanie

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zbada pana, wykona ekg i uspokoi obawy odnośnie choroby, a następnie w poradni psychologicznej.
Pozdrawiam