Co robić, jak przyłapałam męża na porno i masturbacji?

Witam mam 30 lat ostatnio przebudzilam się w nocy i przylapalam mojego męża na oglądaniu porno i masturbacji gdy ja spałam obok, powiedziałam mi że jest to dla mnie oblesne... poczuliam się straszne tym bardziej że dawno się między nami nie układa. On kompletnie nie przrjol się tym a wręcz zrobił mi karczenna awanturę ze się czepiam. Sama już nie wiem czy to z nim coś jest nie tak czy ze mną ze poczułam się upodlona

Dzień dobry!

W tej sytuacji każde z Państwa ma prawo do swoich odczuć i żadne z nich nie są niewłaściwe. Masturbacja czy oglądanie pornografii samo w sobie nie jest niepokojące. Rozumiem jednak, że bardziej martwi Panią atmosfera tajemnicy, reakcja partnera ("awantura") czy to, że "od dawna się między Wami nie układa".
Zachęcam do kolejnych prób wyjaśniania sobie wzajemnie swoich uczuć i przekonań. Być może także w gabinecie terapeuty.

Pozdrawiam!