Co takiego może powodować moje dolegliwości tej natury?

W kwietniu zdiagnozowano u mnie zaburzenia nastroju. Tylko zauważyłam że chyba mi się pogorszyło. Chodzę cały czas senna, zmęczona, niewyspana. Mam cały czas zawroty i boli mnie czasami głowa. Nie mam wcale energii. Przestałam na chwile brać leki bo myślałam że jest okej a poza tym nie dostaje zbyt dużo wsparcia w tej kwestii, tylko jedna koleżanka mnie wspiera. A wczoraj jak kładłam się spać, jak leżałam w łóżku to usłyszałam głos „Monisia, jak się czujesz?”, jakby w pokoju oprócz mnie był ktoś jeszcze, ale „obcy”. I ta osoba mnie głaskała po głowie. To bylo takie realistyczne. Odpowiedziałam: „Dobrze”. Czym to jest spowodowane?

Witam.

Skoro zdiagnozowano ząb. nastroju to pewnie zalecono też ich leczenie. Według najnowszej wiedzy medycznej najlepszym leczeniem jest leczenie skojarzone - farmakoterapia (leki p/depresyjne) oraz psychoterapia (najlepiej psychodynamiczna).

Pozdrawiam, D.Pysz-Waberski Seksuolog