Co znaczą kropki na palcu wskazującym?

Witam, mam 20lat. Z dnia na dzień wyskoczyło mi ok. 40 brązowych kropek (milimetrowe) na palcu wskazującym i kciuku w prawej ręce - dodatkowo na końcu opuszka mam większą plamę ok. 0,5cm na 0,8cm. Czuję się dobrze, nie zmieniałem diety, trybu dnia, miejsce nie było narażone na długie działanie słońca, u lekarza nie byłem już kilka lat, bo zawsze byłem zdrów (jedynie rok temu miałem nogę skręconą). Po prostu z dnia na dzień mi to wyskoczyło. Prosiłbym bardzo o jakieś rady, czy też może jakieś przypuszczenia co to może być. Z góry bardzo dziękuje. Michał

Aby móc cokolwiek powiedziec na tematy tych "kropek" nalezy udać sie do dermatologa na konsultację. Jasnowidzem nie jestem diagnozy nie stawiam bez obejrzenia .!!!