Co znaczą te ranki w okolicach intymnych?

Dobry wieczór, od kilku dni mam pewien problem w okolicach intymnych. U wejścia do pochwy mam tak jakby małe ranki, wszystko bardzo piecze, szczególnie podczas oddawania moczu. Do tego pojawiło mi się kilka, czerwonych krostek w tamtych okolicach. Mam też powiększony węzeł chłonny w pachwinie. Nie mam natomiast żadnych niepokojących upławów czy dziwnego zapachu. Wizytę u ginekologa mam dopiero w poniedziałek, a dolegliwości bardzo mnie martwią, pieczenie jest bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc...

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje lub reakcje uczuleniową? Jakiś nowy proszek? Bielizna?