Co znaczą te skutki odstawienia Mesopralu?

Witam Na kilka dni odstawiłam mesopral, zaczął boleć mnie brzuch i głowa. Ponadto mam uczucie jakbym miała przeszkodę w gardle, dziwne stany lękowe że nie mogę przełknąć śliny.. boję się że mesopral zbyt mocno zobojetnił mój kwas żołądkowy A teraz gdy zaczął poprawnie pracować zaczął udzielać bo zbyt dużo kwasu. Po każdym posiłku ląduje w WC nawet po soku owocowym. Pomocy! Helena

Dzień Dobry Pani,

Proszę już nie czekać i osobiście skonsultować niepokojące Panią symptomy,
z lekarzem prowadzącym Panią (który zaordynował Pani leczenie).

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com