Jak mam poradzić sobie z wybuchami złości?

Witam Nie umiem sobie poradzić z wybuchami złości właśnie straciłam partnera a wszystko przez moją agresję w stosunku do niego, potrzebuję pomocy mam malutką córeczką i chcę się zmienić tylko nie wiem od czego zacząć pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że zauważyła Pani, że zaczęła Pani być dla siebie samej ważną i dla swojej Córeczki oraz, że podjęła Pani decyzję by pomóc sobie.

Jest przyczyna i skutek tej przyczyny, dlatego ważnym byłoby by dotarła Pani (do tej!) przyczyny opisanych przez Panią symptomów.

Dlatego proszę nie czekać i skontaktować się osobiście, celem podjęcia terapii z psychologiem/psychoterapeutą.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com