Jak poradzić sobie z ciągłym uczuciem po rozstaniu?

Mam pytania od pół roku nie radzę sobie po rozstaniu, mimo że spotykam się z kimś innym to cały czas kocham tamta osobe i coraz częściej czuje chęć zemsty, zrobić krzywdę komuś jej bliskiemu żeby poczuła to co ja jak ha straciłem, od tamtego czasu nie zależy mi już na niczym i nie chce mi się żyć.... Kto może mi pomóc bo już sam nie daje rady

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wynika, że nie rozstał się Pan emocjonalnie z byłą Partnerką, Pana myśli (OCD? zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) są mocno skupione na przeszłości.

Ucieszyło mnie, że zaczął Pan niepokoić się o siebie i poszukuje dla siebie optymalnego poradzenia sobie z problemem.

Zaprezentowane przez Pana symptomy są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (bez skierowania) lub prywatnie, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.
Celowe jest potrzebne Panu wsparcie/psychoterapia (najlepiej poznawczo-behawioralna).

Terapeuta stosujący terapię poznawczo-behawioralną, pokaże i nauczy Pana, jak w umiejętny/skuteczny sposób wpłynąć na zmianę swoich myśli i uczuć.
Z kolei stosowanie omówionych z Terapeutą technik, złagodzi u Pana symptomy, co pozytywnie zmieni Pana podejście do życia.

Już dzisiaj!
Ma Pan możliwość rozmowy z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, w godz. 14.00-22.00, gdzie uzyskałby Pan wsparcie psychologiczne oraz potrzebne Panu wskazówki, do czego zachęcam.

Z przesłaniem dla Pana serdeczności i tylko pomyślności!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605