Czy może chodzić o zbyt długie zobojętnienie kwasów żołądkowych?

Witam, 3 miesiące temu stwierdzono u mnie H.pylori oczywiście eradykacja zakończyła się po 3dniach bo okazało się że metrodinazol jest zbyt mocny. Po czym ponownie wznowiono eradykacje z tym że został zastosowany lek mesopral. Sam mesopral biorę już 3miesiac i obawiam się że to zbyt długo. Teraz musiałam bo odstawić na około tydzień i w sumie czuje się dobrze. Tylko non stop bulgocze mi w brzuchu i czasami mam zaciski w gardle i tak jakbym nie mogła przełknąć śliny. Nie jest to globus, stresów nie mam w ogóle. Bardzo proszę o pomoc! Czy może chodzić o zbyt długie zobojetnienie kwasów zoladkowych?

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią do tylko osobistej i kontrolnej konsultacji u lekarza prowadzącego Panią, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail./com