Co znaczy brak apetytu, brak nastroju, krew z odbytu oraz pochwy bez żadnego okresu?

Witam. Ostatnio moje zdrowie się pogarsza tzn. brak apetytu, brak nastroju, krew z odbytu oraz pochwy bez żadnego okresu wydzielona z piersi brak siły częste zawroty głowy. Co to może byc.Jak byłam u lekarza ginekologa to powiedziała mi żebym poszła na iść piersi i nic nie wykryto. Co mam robić?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci badania krwi i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!