Co znaczy spadek energii i problem z żywieniem?

Witam Staram się jeść zdrowo i unikać przetworzonej żywności jem dużo warzyw zielonych i innych, owoców szczególnie banany, ryż i unikam czerwonego mięsa, ale często zdarza mi się jeść późnym wieczorem np kanapki z serem żółtym Ostatnio miałem grypę nie wstawałem z łóżka Często mam tryb siedzący odczuwam brak energii Niewielka ilość jedzenia i jestem pełny jakby stawało mi w gardle słyszę dźwięki wewnętrzne z brzucha i gardła ,jeżdżenie, nie umiem bekać Mam to od dawna Co to może być?

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Osłabienie to może być pozostałość po grypie, jak i wynik siedzącego trybu życia. Co do innych objawów to udałabym się przede wszystkim do lekarza pierwszego kontaktu i zrobiła podstawowe badania. Bez dokładnej analizy wywiadu zdrowotnego, dzienniczka żywieniowego, badań i stylu życia, ciężko jest określić, gdzie leży problem.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka