Co znaczy to głębokie niedowidzenie w lewym oku?

Witam mam głębokie niedowidzenie w lewym oku -8,5 Jeśli mózg wyłączy oko z widzenia to oko będzie blade w środku czy to jest coś z nerwem wzrokowym jakby coś to mam zdjęcia oczu wewnątrz mogę przesłać robiłem też rezonans

Witam.informacje które Pan podaje są niewystarczające. Ma Pan myopii minus 8 a czemu niedowidzenie? Jest to typowe dla wady plusowej. Prosta droga jest najlepsza. Idzie Pan do okulisty się zbadać i rozmawia z lekarzem. Pozdrawiam serdecznie