Co znaczy widoczny patologiczny naciek z rozpadem?

witam,wynik TK przy naczyniach biodrowych zew.po str.prawej w okolicy klipsów pooperacyjnych widoczny patologiczny naciek z rozpadem 63x68mm o intensywnym wzmocnieniu obwodowo,zmiana ściśle przylega do pęcherza moczowego i żyły biodrowej zewnętrz.prawej-obwodowo skrzeplina w żyle i obrzęk pkd.Byłem u 7 naczyniowców 4 urologów w tym 1 prof. i 1 prof.chirurg onkolog.Nie mogę już chodzić tak duży jest obrzęk nogi.Kto tak naprawdę może to zoperować.Nie wiem co mam dalej robić.Bardzo proszę .POMOCY.

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie na pytanie zadane bez szczegółów! Jaka choroba? Jaki był powód operacji? Jaki był jej przebieg oraz efekt końcowy? z.żurawski