Co zrobić aby schudnąć przy niedoczynności tarczycy?

Mam 18 lat, wzrost 154 i ważę około 51 kg. Odchudzam się już około 4 miesiące, a efektów nie widzę żadnych.Jem zdrowo 3-4 posiłki dziennie co ponad 3 godziny. Wypijam ponad 2 litry napojów tzn. woda i herbata bez cukru. Nie jem słodyczy, żadnych fast foodów, żadnych soków. Nie jem mięsa od kilku lat. Dodam, że mam niedocznność tarczycy, ale hormony w normie. Ruch rano ćwiczenia siłowe około 2 godziny , śniadanie i później bieganie. Tu moje pytanie dlaczego nie widzę żadnych efektów?

Pani brak efektów może być spowodowane niedoborową dietą. Wartość energetyczna może być zbyt niska do Pani zapotrzebowania i dlatego organizm nie pozwala sobie na redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, w diecie mogą pojawiać się produkty które są ogólnie przyjęte jako zdrowe, ale w Pani wypadku mogą one nie być polecane. Pozdrawiam, dietetyk Marianna Hall