Co zrobić, jeśli dziecko nie akceptuje nowego partnera?

witam.jestem samotną mamą 3,5 letniej córeczki.Z partnerem rozstałam sie ponad rok temu i niedawno poznalam mezczyznę z którym wiaze plany na przyszłosc.Były partner,ojciec dziecka przebywa w zakładzie karnym.nie utrudniam dziecku kontaktu z nim i czesto go odwiedzamy.jednak problem tkwi w tym ze moje dziecko nie akceptuje mojego nowego,partnera,jest zła gdy przychodzi,bije go,jest niemiła,mówi ze kocha tylko tatę i ze powinnam byc z jej tatą.jak wiec powinnam postapic nie krzywdzac dziecka?

Witam. Nie krzywdząc dziecka powinna pani na pewno nie ulegać córce i przypadkiem z jej powodu się rozstawać. To po pierwsze. A po drugie, należy pozwolić jej na to aby kochała swojego tatę i to wyrażała, ze spokojem podchodzić i zrozumieniem, jedynie nie pozwalac na jej agresję wobec nowego partnera.
Magdalena Brabec