Co zrobić, aby zaakceptowali mnie rodzice partnera?

Witam. Mam 20 lat mam syna tak wiem zaraz posypią się hejty ale to nie tak nie ważne chodzi o to że rodzice mojego obecnego partnera z którym jestem już 2 rok nie akceptują ani mnie ani mojego dziecka nie chcą żeby ich syn był z dziewczyną która ma dziecko.. powiedzieli mu teraz żeby nas więcej nie przewoził do nich nie chcą widzieć a nie mnie ani mojego dziecka. Dlaczego tak jest ? Ja im nic nie zrobiłam to jest przykre że ciągle mówią mojemu partnerowi że powinien mnie zostawić. Co mam robić ?

Witam

Warto się zastanowić, na ile "wolny" od wpływu rodziców jest Pani partner. Nie pisze Pani, ile ona ma lat, a to ważne.

Jeśli jest w podobnym wieku do Pani, to raczej będzie ulegał jeszcze rodzicom.

Super, że opiekuje się Pani swoim synkiem!

Pozdrawiam serdecznie