Co zrobić, jeśli mama nie akceptuje mojego partnera?

Witam. Mam 30 lat, wychowuje 5 letnia corke,mieszkam ze swoja mama, niestety nie potrafimy sie dogadac. Spotykam sie z kims od roku,Ale w klotni wyszlo ze mama nie akcptuje mojego partnera,zawsze mi powtarzala ze lepiej jak bede sama. Grzesiek trzyma dyscypline i pomaga mi w wychowaniu corki, latwo mu nie jest bo nie nigdy ni mial stycznosci z dzieci, a mojej mamie sie to nie podoba, jak rowniez to ze po pracy siada i wypije sobie piwo bo to dla niej od razu patologia. Co moge zrobic ?
30 LAT ponad rok temu

Dzień dobry
Jest Pani dorosłą osoba i sama ma Pani prawo decydować o sobie i swoim życiu. Mam musi Pani decyzje życiowe akceptować. Zachęcam do szczerej rozmowy z mama bez kłótni i niepotrzebnych pretensji. Pani musi być odpowiedzialna za siebie i własne życie i swoje dziecko, mama musi ten wybór zaakceptować. Być może rozpoczęcie samodzielnego życia z dzieckiem i partnerem byłoby jakimś rozwiązaniem sytuacji i poprawą wzajemnych stosunków.
Pozdrawiam serdecznie
Karolina Cwynar
psycholog
Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
mgr Karolina Cwynar
Opole ul. Ligonia 7/1.

Dzień Dobry Pani,

Proszę dać sobie przestrzeń, by nie śpiesząc się poprzyglądać się partnerowi..

Mama prawdopodobnie zauważa to, czego być może Pani nie widzi.

Myślę, że rozmowa z osobą zaufaną na ten temat byłaby dla Pani pomocną.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej