Odejście partnera w czasie ciąży

Witam.z partnerem byliśmy razem 1,5 roku jak zdecydowalismy sie na dziecko.On ma juz 2 dzieci, kazde z inna,teraz 3 bedzie ze mna.Zaczely sie klotnie,mialam pretensje ze do kazdej kobiety mowi skarbie,zlotko,aniolku, bylo mi z tym ciezko zwlaszcza ze ma taka przeszlosc i nigdy z "bylymi"nie rozmawial przy mnie,tylko to ukrywal i klamal.Mial pretensje ze potrzebuje rozmowy,wsparcia,zwlaszcza ze w ciazy zaczely sie problemy.Zostawil mnie.tak go kocham.Za pare dni rodze i cala ciaze tylko placze

Proszę koniecznie skontaktować się z psychologiem, psychoterapeutą. Potrzebuje Pani teraz wsparcia- bo czekają Panią nowe role i zadania, warto żeby zadbała Pani o siebie i pozwoliła sobie pomóc. Psycholog pomoże nie tylko poradzić sobie z trudnymi chwilami, emocjami, ale także pomoże odnajdować się w trudnych sytuacjach, stawiać granice i budować partnerską (zamiast uległej) relację.

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji. W tym szczególnym okresie powinna Pani mieć wsparcie zarówno bliskich - rodziny, znajomych, - ale też profesjonalną opiekę psychologiczną, aby możliwie najlepiej poradzić sobie z rozstaniem i uporządkowaniem relacji z partnerem.

Pozdrawiam!