Zapytaj lekarza

7 1 6 , 2 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odejście partnera bez słowa wyjaśnienia

muj mezczyzna i ja jestesmy djrzali wiem ze mnie bardzo kocha zycie zwykle problemy nie wielkie i odchodzi bez slowa wiem ze jest mu zle nie odpowiada na sms poradzono isc do psychol jak nie ma go przy mnie czy mam dac spokuj co robic czekac
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Czy warto do siebie wracać po rozstaniu?

Także zalecałabym spotkanie z psychologiem. Jest Pani w trudnej sytuacji. Zadbanie o siebie, swoje emocje i potrzebę wsparcia byłoby wskazane.
Umożliwi to także zmianę, która ma szansę wpłynąć na Państwa relację. Albo da szansę na ułożenie sobie życia na nowo, zmianę schematów zachowań, a tym samym odzyskanie równowagi i poczucia szczęścia.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam,
trudno odpowiedzieć na pytanie czy czekać czy dać spokój, zresztą na to pytanie sama Pani sobie odpowie, psycholog może pomóc w przeanalizowaniu sytuacji w celu podjęcia decyzji, może także pomóc zrozumieć dlaczego Pani trudno jest znieść rozłąkę, bo jeśli dobrze zrozumiałam jest to dla Pani trudne. Zwyczajnie czasem warto z kimś porozmawiać, zobaczyć sprawę z rożnych punktów widzenia. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy