Co zrobić, żeby zniwelować taki kształt brzucha?

Dzień dobry Zacznę od tego ze mam 18 lat 165 cm wzrostu i waże 46 kilo.Mój problem nawet przy takiej wadze to problem z wystającym brzuchem.To znaczy z góry jest płaski z przy pępku jest najwięcej tłuszczyku i tworzy taką fałdkę.Taki kształt brzucha mam od zawsze i to mi właśnie przeszkadza.Dodam ze zaczęłam ćwiczyć od 3 mies. 3 razy w tygodniu po 3 godziny i przyznam ze mój brzuch wygląda dużo lepiej lecz dalej ma faldke przy pępku.Dodatkowo nudzi mi sie już ćwiczenie bo mam wrażenie ze juz nic nie robie tylko zajmuje sie ćwiczeniem ,lubie spacerowac ale chciałam wzmocnic brzuch i długo juz nie wychodziłam tylko ćwiczyłam moja motywacja tez juz spadła. Wiec moje pytanie brzmi 1.Z czego wynika taki brzuch genetyka/stres/odzywianie /brak ćwiczeń? 2.Co zrobić żeby zniwelować taki kształt brzucha /czy zmienić produkty na inne czy poprostu ćwiczyć ? 3.Ile razy w tygodniu i jak długo wystarczy ćwiczyć brzuch aby go wzmocnić? 4.Czy moge zamiast ćwiczeń na brzuch moge przechodzić się i będzie to miało taki sam efekt?

Witam

Odpowiadając na Pani pytania:

1. Kształt brzucha może wynikać ze zarówno z genetyki, złego odżywiania, braku ćwiczeń, nagromadzenia wody w organizmie.

2. Na kształt brzucha możemy wpłynąć przede wszystkim odpowiednią dietą (brzuch robi się w kuchni), oraz ćwiczeniami.

3. To kwestia bardzo indywidualna

4. Spacery nie wyrzeźbią brzucha. Niezbędne są ćwiczenia wzmacniające wszystkie mięśnie brzucha. spacery oczywiście nie zaszkodzą :)

Jeżeli jeszcze mogłabym pomóc zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl