Jak uzyskać płaski brzuch przy niedowadze?

Mam 14 lat 160 cm wzrostu i waże 40 kilo. Wiem, że to za mało i chiałąbym przytyć. Ale mam pewnien problem ze swoim brzuchem. Jest wystający co bardzo mi przeszkadza. ćwiczyłam na miesnie brzucha i mam je dośc wyrobione ale to nie pomaga. Jem w miare regulane 5 posiłków dziennie. Chciałabym przytyc w w rekach i innych częsciach ciała, ale "spłaszczyc "brzuch .czy to mozliwe ?

Witaj Milkaaa,
Problem z odstającym brzuchem może być związany nie z wagą, a z budową ciała, a tego nie da się zmienić. W niektórych skrzywieniach kręgosłupa - lordoza - brzuch jest wpięty do przodu, a tyłek do tyłu - podobnie jak u kobiet w ciąży. Może warto zgłosić się do lekarza i wykonać rtg kręgosłupa.
Jeżeli chodzi o przytycie to więcej jedz, oraz wykonuj ćwiczenia aerobowe, one świetnie kształtują ciało. Pozdrawiam, Aneta Kościołek