Tłuszcz na brzuchu przy niedowadze

Witam, jestem chłopakiem. Mam 170 cm i 50 kg. Mój problem polega na tym że przy niedowadze mam duży tłuszcz na brzuchu, a na innych częściach ciała jestem chudy. Chciałbym przytyć ale spalić ten tłuszcz, który może wynikać z genów i nieregularnego spożywania posiłków. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Myślę, że odpowiednio ułożona dieta, wspomagana ćwiczeniami na parte brzucha, na których znajduje się niechciany tłuszcz rozwiążą problem. Najlepiej skontaktować się z dietetykiem w Pana mieście, gdyż przybrać na wadze wcale nie jest tak łatwo. Szczególnie jeśli chce Pan to zrobić w zdrowy sposób.